Στην κατηγορία αυτή βραβεύεται το καλύτερο έργο σε μορφή κόμικς που εμφανίστηκε σε κάποιο μέσο άλλο από τα καθιερωμένα (έντυπη μορφή ή διαδίκτυο). Σε αυτή την κατηγορία συμμετέχουν έργα που εμφανίστηκαν σε εκθέσεις, περιοδικά άλλης ύλης εκτός κόμικς, εφημερίδες κλπ.
Οι πέντε υποψήφιοι (με τυχαία σειρά) και τα έργα τους για Καλύτερο Ένθετο ή Άλλο Έργο είναι:
![](https://i0.wp.com/ebk.gr/wp-content/uploads/2020/02/st.jpg?resize=870%2C469&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ebk.gr/wp-content/uploads/2020/02/Harpe_Cover-e1581616969790.jpg?resize=730%2C1000&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ebk.gr/wp-content/uploads/2020/02/HomoSkepticus-banner-socomic.jpg?resize=870%2C364&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ebk.gr/wp-content/uploads/2020/01/mephisto-o-aswtos-yios-cover-scaled.jpg?resize=870%2C1233&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ebk.gr/wp-content/uploads/2020/02/-ΑΝΟΡΘΟΔΟΞΑ-scaled-e1581846163551.jpg?resize=707%2C1000&ssl=1)
Καλύτερο Ένθετο ψηφίστηκε το:
Άρπη – Σενάριο: Ηλίας Κυριαζής, Σχέδιο: Έλενα Γώγου
![](https://i0.wp.com/ebk.gr/wp-content/uploads/2020/02/Harpe_Cover.jpg?resize=748%2C1024&ssl=1)
You must be logged in to post a comment.